Projekty

Szał Baj NajtJedna z największych imprez przebieranych w mieście Wrocław. W określonym motywie uczestnicy wydarzenia będą mogli bawić się do białego rana, wygrać wiele nagród, a jednocześnie wesprzeć naszą akcję.

JasełkaW rodzinnym klimacie Zrzeszenie Studentów Polskich chce nam przybliżyć historię Bożego Narodzenia. Razem z pozostałymi studentami mamy szansę przeżyć naprawdę magiczny wieczór pełen cudów. Wstęp jest bezpłatny.

Koncert CharytatywnyUczestnicy będą mogli wsłuchać się w przesłanie muzyczne jakie przygotowuję „Vertigo Big Band” oraz Anja Sei. Wieczór wypełniony niesamowitym klimatem ma jednak do zaoferowania nie tylko dwa występy, ale również wiele niespodzianek, ale przede wszystkim koncert pełen wzruszeń.

Spektakl w Teatrze PolskimWydarzenie które pozwala nam zaczerpnąć odrobiny kultury oferując repertuar "Opowieści Wigilijnej". Jest to możliwość wspólnego kontemplowania sztuki jaką jest przedstawienia teatralne, które doskonale wprowadzi nas w dobrą, jak i również świąteczną atmosferę.

Studenckie Odcinki KabaretoweTego wieczoru mamy możliwość zobaczenia znanych stand-up'erów oraz grupy kabaretowe na jednej scenie. Dobra zabawa jest wpisana w to wydarzenie, a ogrom śmiechu na pewno wypełni salę po brzegi, zapewniając pozytywną energię przez cały tydzień.

Bal CharytatywnyOstatni dzień zakańczający tygodniowy Projekt Wielkiej Draki dla Dzieciaka. Podczas wydarzenia będzie można być świadkiem wielu atrakcji, a sala mienić się będzie od blasku uczestników, gdyż motywem tegorocznej imprezy jest m.in.: Złoto oraz Brokat.