Poprzednie edycje

13-15 grudnia, 2010 r.


W tych dniach zorganizowany został mecz rozgrywany między drużynami złożonymi z członków organizacji studenckich, konkursy, licytacje dla widowni oraz nagrody dla uczestników meczu i drużyny wygranej.

Dla administracji i władz uczelni przygotowane były Jasełka wystawiane przez dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury i występ zespołu Gospel. Drugi dzień przebiegał pod znakiem żartu i uśmiechu, dzięki Studenckim Odcinkom Kabaretowym. A na finał odbyła się wspaniała impreza przebierana z cyklu Szał Baj Najt, w klubie Senso.

10-12 grudnia, 2012 r.


Ta edycja rozpoczęła się pełnym emocji turniejem w siatkówkę, po którym przyszedł czas na zumbę. Odbyła się druga edycja Rajdowej Draki, która pozwoliła studentom pędzić samochodami wyścigowymi po autostradach kampusu.

Odbyły się Studenckie Odcinki Kabaretowe, a także bicie rekordu w ilości osób stojących w kolejce do Rektora! Świetna zabawa towarzyszyła uczestnikom podczas Szał Baj Najt, a zwieńczenie akcji stanowił Bal Charytatywny. Zbiórka prowadzona była dla Fundacji na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

9-11 grudnia, 2013 r.


Hala Stulecia – 5.12.2016r., godz. 19.00


Przez trzy grudniowe dni odbyło się wiele wydarzeń, które umiliły czas studentów na uczelni i w mroźne wieczory. Organizatorzy zaprosili na turniej bilardowy o puchar rektora Uniwersytetu, obicie salwami śmiechu murów naszej uczelni podczas Studenckich Odcinków Kabaretowych.

Uczelniany parkiet był rozgrzany w trakcie Charytatywnego Meczu Koszykówki, później podłoga drżała podczas Szał Baj Najt, a na zamknięcie odbył się wytworny Bal Charytatywny.

7-12 grudnia, 2014 r.


W ramach tej edycji dla uczestników przewidziano mnóstwo atrakcji i eventów, jak choćby Mecz w siatkówkę, czy Turniej w bilarda o puchar Rektora UE. Odbyły się także Studenckie Odcinki Kabaretowe, na których nie zabrakło wspaniałych gości - kabaretu Łowcy.B!

Zwieńczeniem akcji był Bal Charytatywny we wrocławskim Pałacyku. Cały dochód z wydarzenia, czyli 14 579,56 zł przeznaczony był dla Fundacji Przylądek Nadziei wspierającej Dzieci z chorobami nowotworowymi.

6-12 grudnia, 2015 r.


W tym roku zbiórka również prowadzona była na rzecz Fundacji Przylądek Nadziei wspierającej Dzieci z chorobami nowotworowymi. Projekt rozpoczęło karaoke i zumba, uczestnicy konkurować mogli ze sobą podczas Turnieju w Fifkę. Do płaczu ze śmiechu doprowadzili publiczność artyści podczas Studenckich Odcinków Kabaretowych.

9 grudnia odbył się turniej siatkówki, a wieczorem wszyscy bawili się podczas imprezy Szał Baj Najt. Zorganizowane zostało spotkanie z podróżnikiem i pierwsza edycja jasełek w Simplexie. Nie zabrakło warsztatów tanecznych, a zakończenie akcji stanowił tradycyjnie Bal Charytatywny w Pałacyku. Pobity został rekord zebranej kwoty - 24 241,34 zł!